Türkçe Versiyon Kılavuz Çekme MakinalarıEnglish versiyon kılavuz çekme makinaları Germany versiyon kılavuz çekme makinaları

Kılavuz Çekme Makinaları


KURUMSAL

Mekart Mekanik Makina 2006 yılında faaliyetlerine kılavuz çekme makinaları imalatı yaparak adım atmış , genç ve dinamik kadrosuyla sektöre ayrı bir renk ve yeni bir soluk getirerek , geçen zaman içerisinde de sektöre yön verme yolunda çalışmalarını artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir.

Firmamız, kurulduğu yıldan günümüze kadar sürekli olarak ,ilerleme, gelişme ve teknolojik seviyesini daha ileriye taşıma gayretlerini , geliştirmiş olduğu makina ve sistemlerle sürdürmekte bu konuda hem yurt içi hem de yurt dışı sektöründe bir numara olma hedefi için gerekli yatırım ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız, şu anda hali hazırdaki üretiminin yanında ilerleyen süreçte yeni ürün çeşitleriyle de en kaliteli ve gelişmiş ürünleri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatla sunma politikasını devam ettirecektir. Mekart Mekanik sadece teknolojiyi kullanan değil, ilerleyen zaman içerisinde teknoloji üreten ve ülkemize yeni teknolojiler kazandırmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Firmamız ancak ve ancak milli ve denge politikaları izleyerek Türkiye’nin her alanda daha ileri bir seviyeye ulaşabileceğinin ve Batı’ya bağımlılıktan kurtulma bilinci ile çalışmalarına yön vermeyi , bu amaçla da imalat programında mümkün oldukça yerli ürün kullanmayı ve kullandığımız yabancı menşei’li ürünleri, teknolojik yeterliliğimiz kapsamında kendi bünyemizde imal etme düşüncesiyle hareket etmekteyiz. Bizce ülkemizde hakim ve yaygın düşüncenin bu olması, aksinin kendi geleceğimizi karartmak olduğu ve bu şuurla da ülkemizin kalkınmamızın ve büyük, güçlü ve tam bağımsız Türkiye idealine kavuşmamızın mümkün olduğu düşüncesindeyiz.

 

      Saygılarımızla

Mekart Mekanik Ailesi